IX spotkanie Loży Mentorów 8 lutego 2016

Model Canvas oczami Człowieka sukcesu

W ramach IX spotkania Loży Mentorów odbyło się szkolenie „Model Canvas oczami Człowieka sukcesu”, które to jest pierwszym z trzech szkoleń oferowanych przedsiębiorcom biorącym udział w programie Mentors4Biznes.

Celem warsztatu było spojrzenie na możliwości, które daje tworzenie i wykorzystanie modeli biznesowych w prowadzeniu własnej firmy. Czy i jak można stosować model Canvas w biznesie? Co ważnego można w nim zawrzeć i po co? Czym różni się model Canvas od Lean Canvas? Na te i wiele innych pytań odpowiadał na szkoleniu Mentor Forum Mentorów, polski Bill Gates Ryszard Kajkowski.

Założyciel pierwszej prywatnej firmy IT w Polsce, Computer Studio Kajkowski (1982) oraz pierwszych prywatnych spółek akcyjnych IT- PROCOM SA, MIKROGRAF SA i UNISOFT Sp. z o.o. w Gdyni, COMUTECH SA w Krakowie, KOMA SA w Katowicach, SOFTLAN SA w Poznaniu, PLUS SA w Warszawie. Współwłaściciel i konsultant Akademii Zarządzania w Sopocie. Założyciel teatru Atelier.

Kajkowski-szkolenie

 Program szkolenia:

  1. Jakich korzyści dostarczają mentorowanym modele ich działalności gospodarczej, modele statyczne i modele dynamiczne?
  2. Model działalności gospodarczej, jako źródło informacji o wspólnym przedmiocie odpowiedzialności wszystkich uczestników działalności gospodarczej.
  3. Model CANVAS działalności gospodarczej, jak tworzyć oraz wykorzystywać rezultaty
  4. Model LEAN CANVAS działalności gospodarczej, jak tworzyć, wykorzystywać rezultaty. Różnice do między modelami CANVAS i LEAN CANVAS.
  5. Modele kluczowych procesów działalności gospodarczej, jak tworzyć oraz wykorzystywać rezultaty.
  6. Co to są Krytyczne Czynniki Sukcesu, oraz Kluczowe Wskaźniki Wydajności (KPI) kluczowych procesów działalności gospodarczej?
  7. Kiedy i jak stosować modele CANVAS i LEAN CANVAS (modele statyczne), a kiedy dynamiczne modele procesów?
  8. Rozwiązania informatyczne wspomagające tworzenie, aktualizację i efektywne użycie modeli działalności gospodarczej.
9loza-mentoring

Related Posts

Realizacja epidot.pl