Zarząd

prezes Zarządu Forum Mentorów, certyfikowany Biznes Coach, trener, menedżer specjalizujący się w obszarze sprzedaży i rozwoju kadry menadżerskiej, właścicielka firmy follow - przywództwo w drodze.
wiceprezes Zarządu Forum Mentorów, twórca autorskich programów mentoringowych, ekspert ds. funduszy UE i zarządzania projektami innowacyjnymi i badawczo-naukowymi, właścicielka fimy InNova.
członek Zarządu Forum Mentorów, ewaluatorka, badacz społeczny, trener, właścicielka firmy PrePost Consulting.

O Fundacji

Pomysł powołania Fundacji zrodził się ze spotkań i inspiracji trzech Fundatorek – Hanny Gałusa, Alicji Zajączkowskiej i Alicji Gotowczyc.

Hanna Gałusa to twórczyni pierwszego w Polsce programu mentorskiego dedykowanego kobietom zakładającym własne firmy. Zbierała swoje doświadczenia z zakresu mentoringu w różnych krajach. Po pierwszych doświadczeniach przyszedł czas na kolejne programy, które Hanna tworzyła, realizowała i widziała, jakie wymierne efekty przynosił mentoring.

Alicja Zajączkowska to właścicielka Firmy PrePost, dla której mierzenie efektywności działań jest codziennością od wielu lat. Jest specjalistką w zakresie badań społecznych, ewaluacji, zarządzania i upowszechniania innowacji społecznych. Alicji bliskie są działania przynoszące wymierne korzyści drugiemu człowiekowi. „Łatwo dzielić się pieniędzmi, dobrami materialnymi, zupełnie innym wymiarem dzielenia się z drugim człowiekiem jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.”

Alicja Gotowczyc jest praktykiem, z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem pracy w międzynarodowych korporacjach. W zakresie jej zadań biznesowych był rozwój kompetencji współpracujących z nią menadżerów. Od 2005 roku pracowała tworząc i realizując programy rozwojowe dla menadżerów liniowych, executive i przedsiębiorców. Wykorzystywała efektywnie trening, coaching, i mentoring – różnorodne narzędzia dla różnych osób i poziomów kompetencji. Pracując z kadrą menadżerską często widziała samotnych executive menadżerów, którzy bardzo potrzebowali kogoś, z kim mogliby porozmawiać o swoich, strategicznych czasami, dylematach biznesowych. Właścicielka firmy follow – przywództwo w drodze.

Z tego szerokiego doświadczenia w mentoringu, świadomości zmian kulturowych na rynku pracy, chęci stworzenia środowiska ludzi gotowych do dzielenia się i czerpania wiedzy od innych stworzyła się idea Forum Mentorów.

Realizacja epidot.pl