VIII spotkanie Loży Mentorów 28 stycznia 2016

Budowania świadomej relacji Mentor-Mentorowany

Tym razem naszym Partnerem wydarzenia była Agencja Rozwoju Pomorza S.A, która gościła nas w swojej nowej siedzibie w Olivia Business Centre  w budynku Olivia Six.

Spotkanie składało się z dwóch części:
Pierwszą część spotkania poprowadziła Eliza Wójcik, która zaprosiła nas w mentorską “Podróż w siebie”. Mieliśmy okazję doskonalenia umiejętności  budowania świadomej relacji Mentor-Mentorowany. Neurony lustrzane. Co mogą sprawić? Jaką informację nam przekazują? Czasami mówi się o nich “komórki naśladowania”. Czy wiecie, że pierwszy raz odkryto je w latach 80/90- tych? Jakie znaczenie mają owe neurony w budowaniu relacji z ludźmi?

sketchnote Anna Szczepkowska

eliza-wojcikOto, co można przeczytać o Elizie w Leksykonie Coachów:

Jest pierwszą i jedyną osobą z Polski certyfikowaną przez Roberta Diltsa. Pracuje z wyższą kadrą menedżerską w kraju i za granicą, również w języku angielskim. W menedżerach rozwija nowe pasje, daje nową energię i radość z realizacji celów. Ceniona za wysoki profesjonalizm, którego uczy też swoich menedżerów”.

W drugiej części spotkania rozmawialiśmy z Mentorami programu Mentors4Biznes o pierwszych, odbytych sesjach mentorskich.

O prelegentce:

 Eliza Wójcik

Coach, właściciel firmy doradczo-szkoleniowej

Mentorka, International Coach certyfikowana przez ICC, Pierwsza i jedyna osoba z Polski Generative Coach certyfikowana przez Roberta Diltsa & Stephena Gilligana, Wykształcenie wyższe Politechnika Gdańska – architekt, Studia podyplomowe przy Wydziale Zarządzania i Ekonomii, Liczne kursy poza granicami Polski podnoszące kompetencje na poziomie międzynarodowym. Od 10 lat właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej ACROPOLIS. Coach, trener, mediator, mentor.

8loza mentorow mentoring

Related Posts

Realizacja epidot.pl