III Konferencja Forum Mentorów – 29 czerwca 2016

Mentoring w biznesie, czyli jak rozkwitają firmy

29 czerwca na III Konferencji Forum Mentorów podsumowaliśmy nasz pierwszy program mentorski Mentors4Biznes‬. Z uczestnikami Programu rozmawialiśmy o tym, jak rozkwitają firmy otoczone opieką Mentora.

O swoich doświadczeniach opowiedzieli przedstawiciele mentorowanych firm oraz Mentorzy uczestniczący w Programie. Mentorowani przygotowali także filmy, w których opowiedzieli, jak współpraca z mentorami przyczyniła się do rozwoju ich firm. Powstało z nich filmowe podsumowanie Programu, które zaprezentowaliśmy na konferencji.

3 konferencja FM_kolaz

fot. Anna Rezulak

Uzupełnieniem wypowiedzi uczestników było liczbowe podsumowanie Programu M4B, które potwierdziło ogrom ich pracy włożonej w procesy mentorskie. W ramach Programu odbyły się 182 sesje mentorskie obejmujące łącznie 371 godzin, a także 36 godzin szkoleń i 37 godzin doradztwa eksperckiego. Łącznie Mentorzy poświęcili 534 godziny swojej wolontarystcznej pracy na wspieranie mentorowanych.

W trakcie konferencji mentorowane firmy zmierzyły się także w konkursie, w którym nagrodą była trzymiesięczna dzierżawa biurka w przestrzeni coworkingowej O4. Zwyciężyły panie Anna-Maria Wiśniewska i Natalia Uryniuk, których prezentacje zdobyły największe uznanie w głosowaniu publiczności oraz Rady Programowej Forum Mentorów i Marty Moksy, Managing Director O4.

Podczas konferencji zainaugurowaliśmy również działalność Klubu Mentora Forum Mentorów. Klub Mentora to oferta dla osób, które chcą rozwijać się jako mentorzy i oferować profesjonalne, komercyjne usługi mentorskie. Jego pierwszymi członkami zostali mentorzy programu‪ Mentors4Biznes, którym wręczyliśmy Karty Klubu Mentora. Tytuł VIP Mentora – niekwestionowanego autorytetu biznesu otrzymał pan Ryszard Kajkowski.

karta klub mentora

Wszystkim uczestnikom Programu Mentors4Biznes – Mentorom i Mentorowanym, jeszcze raz serdecznie dziękujemy za ich niezwykłe zaangażowanie w Program i życzymy wielu sukcesów!

Obejrzyj zdjęcia z konferencji (fot. Anna Rezulak)

Related Posts

Realizacja epidot.pl