Katarzyna Jabłonowska-Biała

katarzyna-jablonowska-biala

od 2015r właściciel Firmy, wcześniej 18 lat bankowiec

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Prawa UG oraz podyplomowe studia na SGH z zakresu Kompetencji Psychologicznych i Społecznych dla Managerów. Jestem osobą spełnioną życiowo oraz zawodowo, szczęśliwą żoną i mamą 3 córek(25, 21, 6 lat).
Przez większość życia zawodowego (18 lat) byłam związana z Bankowością Korporacyjną w Banku BRE oraz PEKAO SA. Przez 10 lat na stanowisku managerskim (Z-ca a następnie Dyrektor).
Z początkiem 2015 roku postanowiłam zmienić swoje życie i wraz z Zastępcą odeszliśmy z Banku aby stworzyć własną firmę świadczącą usługi sprzedażowo/doradcze.
Podczas pracy zawodowej chętnie dzieliłam się wiedzą zarówno z Pracownikami jak i Klientami. Na moich oczach i często dzięki wsparciu Banku rozwijało się wiele Firm. Uczestniczyłam jako Bank zarówno w sukcesach jak i wspierałam w porażkach moich Klientów.

Mam duże doświadczenie sprzedażowe, negocjacyjne, zarządcze (też w okresie zmiany oraz kryzysu).
W pracy managera zwracałam szczególną uwagę na rozwijanie u siebie oraz pracowników tzw. kompetencji miękkich.
Jako mentor pomogę rozwijać kompetencje miękkie, które ułatwiają zarządzanie oraz negocjowanie. Dzięki tym kompetencjom osiąga się lepsze wyniki w biznesie, zachowując przyjazną do rozwoju atmosferę w pracy jednocześnie pozostając w zgodzie ze swoimi wartościami.
Dodatkowo mogę wesprzeć podmioty gospodarcze w zakresie rozmów i negocjacji z Bankiem.

Więcej o mnie

Obszary, w jakich mogę wesprzeć mentorowanego

Ja: ,
Zarządzanie: ,
Rynek: ,
Marketing: