Dorota Kyć

Dorota_Kyc

Doradca biznesowy

Częste kontakty z przedsiębiorcami sprawiły i jednocześnie utwierdziły mnie w przekonaniu, że potrzebują oni delikatnego wsparcia w docieraniu do upragnionych i wyznaczonych celów biznesowych. Strach przed nowym, strach przed wyzwaniem niejednokrotnie paraliżował ich działanie i spychał z rynku na niewłaściwe tory. Strach spowodował nie tylko spustoszenie ich życiu biznesowym, ale również osobistym. Posiadając zatem długoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, kadr, doradztwie w zakresie ubezpieczeń i zabezpieczeń finansowych, postanowiłam wesprzeć, wskazywać i zainspirować swoich klientów do realizowania podjętych decyzji biznesowych, planów, jak i dróg rozwoju. Z potrzeby wsparcia merytorycznego, dzielenia się zarówno zdobytą wiedzą w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstw, jak i długoletnim doświadczeniem w innych dziedzinach prowadzenia biznesu, zapraszam do wspólnej pracy na rzecz rozwoju własnego, jak i firmy.

 

Więcej o mnie

Moje specjalizacje

Chętnie podzielę się wiedzą w zakresie finansów, bezpieczeństwa finansowego, rozwoju w tym zakresie, a także wiedzą w zakresie rozwoju firm przy zasobach zastanych, bez większego nakładu
finansowego.

Doświadczenie zawodowe

20 letnie doświadczenie w dziedzinie kadr, księgowości, 9 letnie doświadczenie w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego, kilkoletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia i zarządzania grupą biznesową.

Ja mentor

Moją misją jest wskazywanie, wspieranie, inspirowanie małych i średnich przedsiębiorstw. Zaliczając się do tak szacownego grona mentorów moja misja ma szansę na aktywniejsze uczestnictwo w iż życiu. Przedsiębiorstwo tworzą ludzie – wierzę, ze jestem im potrzebna.

Ja prywatnie

Jestem morsem. Lubię czytać książki psychologiczne. Lubię nordic walking.

Branże, w jakich mogę wesprzeć mentorowanego:

Branże: ,

Obszary, w jakich mogę wesprzeć mentorowanego

Ja: , ,
Zarządzanie: ,
Rynek: , ,
Marketing: